طراحی وب شرکت نامیا وب

طراحی وب در کرمانشاه

طراحی وب

نامیا شما را به کشف جهان خیره کننده ای از فناوری، هنر، رسانه و خلاقیت دعوت می کند. اینجا جایی است که ایده ها تبدیل به واقعیت می شوند. طراحی و توسعه وب جزء کلیدی تشکیل دهنده جهان اینترنت پویا بوده است. این کار نه تنها جهان را ساده تر می سازد بلکه در واقع یک ضرورت است. این که آیا شما یک کسب و کار کوچک، یک شرکت بزرگ یا یک فریلنسر هستید، یک وب سایت پنجره شما به جهان است. اینرنت به درستی ایده دهکده جهانی را تعریف می کند اما لازم است اطمینان حاصل کنید که بازنمایی شما در این بازار رقابتی به گونه ای است که سایرین را تحت تأثیر قرار می دهید.
ما با شور و شوق به سمت ایجاد دنیای اینترنت زیبا تر سوق داده می شویم در حالی که به دقت مراقب بهره وری از طریق طراحی ها و کدهایمان هستیم. برنامه نویسان و طراحان ما برای ایجاد یک قطعه غیر قابل تصور وسواس دارند. در حوزه طراحی وب، خدمات متنوعی شامل طراحی سفارشی وب، توسعه هویت دیجیتال، انیمیشن های فلش، و هر چیزی که شما را در وب به تصویر می کشد را ارائه می دهیم. طراحان ما تجربه وسیعی در صنایع مختلف دارند و ما قادر به ایجاد نمونه کارهایی هستیم که بسیاری از رقبا به آن حسادت می کنند. راز نهفته ماندگاری ما صداقت در حرفه است. علاو بر این، ما روی پیچیده ترین فناوری های وب پشتیبانی شده توسط زیرساخت سطح بالا کار می کنیم و قادر به ایجاد هر چیزی در وب هستیم.

همکاری استراتژیک :

ما بعنوان یک همکار استراتژیک برای سازمان ها و کسب و کارها عمل می کنیم. به عبارت دیگر کمک به ایجاد و حفظ زیرساخت وبسایت و برنامه های کاربردی آن ها

برنامه نویسی و توسعه وب :

ما قادریم با تعداد زیادی از سیستم های مدیریت محتوا، زبان های برنامه نویسی و برنامه های منبع باز کار کنیم.

تکنولوژی منبع باز‌ :

ما با برنامه ها و چارچوب های منبع باز از جمله PHP، روبی و جاوا اسکریپت و سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، دروپال، جوملا، مگنتو و… کار می کنیم.

تمیز کردن برنامه های کاربردی :

ما اغلب با تمیز کردن کدهای برنامه های کثیف یا گسترش قابلیت های آن ها به سازمان ها کمک می کنیم. همچنین می توانیم تکنولوژی را برای تعیین بهترین روش عمل ممیزی و ارزیابی نماییم.

ارسال نظر