فراتر از طراحی وبسایت : شش مهارت فوق العاده ای که همه طراحان وب باید یاد بگیرند

فراتر از طراحی وبسایت : شش مهارت فوق العاده ای که همه طراحان وب باید یاد بگیرند

بعنوان یک طراح وب، شما در حال حاضر می دانید که چگونه فضا و طرح بندی را به حداکثر برسانید. پالت های رنگ را درک می کنید و با آخرین روندخای طراحی به روز می مانید.

اما چگونه می توانید یک گام بیشتر بروید؟

چگونه می توانید خودتان را به مشتی از مهارت های فوق العاده مجهز کنید و حتی کارتان را ماندگار و بیشتر نمایید؟ چگونه میتوانید یک قدم فراتر از انتظارات مشتریان بگذارید، رتبه خود را بالا ببرید، و خدمات خود را گسترش دهید؟

طراحی وب با رشته های بیشماری هم پوشانی دارد، از بازاریابی گرفته تا توسعه بهینه سازی موتور جستجو. انها را به مهمات خود اضافه کنید و بسیار با ارزش تر شوید.

دنیای طراحی وب بسیار سریع حرکت می کند، به یادگیری ترفندهای جدید می پردازد، و در بالای این بازی باقی می ماند. در اینجا شش مورد از با ارزش ترین رشته ها آمده است :

  • دانش میزبانی وب خود را ارتقاء دهید.

مهم نیست چه طرحی را ایجاد می کنید، میزبان وب نقش بزرگی در عملکرد وبسایت بازی می کند. اگر می خواهید یک وبسایت سریع، امن و به روز ایجاد کنید، یک یا دو مورد به میزبانی وب می پردازد.

همه میزبان های وب یکسان ایجاد نمی شوند، و چیزی که برای یک وبسایت درست است لزوماً برای دیگری مناسب نیست. با یادگیری بیشتر درباره گزینه های میزبانی خود، می توانید مناسب ترین میزبان را برای مشتریان خود توصیه یا اجرا کنید.

با درک تفاوت بین میزبانی وردپرس مدیریت شده با میزبانی مشترک ساده، برای مثال، شما و مشتریانتان می توانید به مقدار زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

شما می توانید یک نگهدارنده را برای ادمین و مدیریت میزبان وب جاری بگمارید. بیشتر مردم نمی خواهند عذاب مدیریت بخش پایانی را به عهده بگیرند، پس آن را به عنوان یک خدمت فوق العاده پیشنهاد می دهند. این یک راه آسان برای کسب درآمد در محدوده زمانی معین است.

با خواندن بررسی های میزبانی و انجام آزمایش های رایگان مختلف برای آشنایی با گزینه های میزبانی شروع کنید. A2 Hosting review جای خوبی برای شروع است.


نظرات 0 مورد

برای ثبت نظر نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید. عضویت / ورود