قبل از طراحی مجدد وبسایت چیزهایی هست که باید بدانید - بخش اول

قبل از طراحی مجدد وبسایت چیزهایی هست که باید بدانید - بخش اول

وبسایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد –
چه هیجان انگیز! این یک فرصت برای تفکر خلاق به منظور اولویت بندی و رؤیاپردازی بزرگ است. تصور کنید لوگو یا نام دوباره طراحی شده شما چقدر خوب می تواند در وبسایت جدیدتان دیده خواهد شد. لحظات بسیار سرگرم کننده ای با تیم طراحی خواهید داشت. دنیای طراحی صدف شماست؛ فقط نکات بالقوه را تصور کنید.

به تفکر خلاق خود آزادی عمل بدهید، اما با برنامه، برنامه و برنامه

حتی اگر تفکر خلاق شما قصد دارد با تمام تغییرات عجیبی که تصور می کنید بصورت جنجالی اجرا شود، این نکته مهم است که بدانید نیازمند برنامه ریزی و ساختاردهی فرآیند طراحی مجدد هستید. بهتر است سرعت را کم کنید، تفکر خلاق را برای مدت کوتاهی مهار و کنترل کنید، و یک برنامه دقیق و جامع از اهداف و چگونگی دستیابی به آن ها تنظیم کنید. فرآیند طراحی مجدد چیزی نیست که شما بتوانید بصورت ناگهانی آن را انجام دهید، بهرحال، نیازمند ساعت های طولانی مشاوره، برنامه ریزی و مرحله بندی است.

بهینه سازی نرخ تغییرات را افزایش دهید

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که طراحی مجدد کامل یک سایت چیز پیش پا افتاده و متداولی نیست. نیاز است که در مبنای منظمی اتفاق بیفتد. دنیای دیجیتال به شدت رقابتی است، و اگر سایت شما اخیراً با روندها و گرایشات جدید برزو رسانی نشده است، شانس از دست دادن مشتریانی که به سختی بدست آورده اید را دارید. هدف شما طراحی مجدد وبسایت به روشی است که نه تنها مشتریان موجود را حفظ کنید، بلکه پتانسیل تبدیل بازدیدکنندگان به بازگشت مشتریان را افزایش دهید.


نظرات 0 مورد

برای ثبت نظر نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید. عضویت / ورود