طراحی یک وبسایت که واقعاً برای شما کار می کند

طراحی یک وبسایت که واقعاً برای شما کار می کند

طراحی یک وبسایت که واقعاً برای شما کار می کند

قرار دادن یک وبسایت آنلاین بسادگی فوت و فن بیشتری را انجام نمی دهد. برای گرفتن ترافیک، شما باید مخاطبان خود را پیش از اینکه شروع به ساخت سایت نمایید در نظر بگیرید. – برای اطمینان از اینکه شما وبسایتی را می سازید که کاربر پسند است، اطلاعاتی که آن ها می خواهند و نیاز دارند فراهم می آورد، و منافع بصری آن ها را نگه می دارد. سپس، باید آن را با امیدواری به بازار عرضه کنید تا سایت را در معرض دید قرار دهید. اینها کارهای زیادی است، اما وقتی که به درستی انجام شود، می تواند یک تجربه بسیار با ارزش باشد.

  • هر چه را که می خواهند به آن ها بدهید

مردم در طاقچه شما به دنبال چه چیزهایی هستند؟ چه وبسایت های دیگری در رقابت با شما وجود دارند؟ درباره اینکه چه کاری را متفاوت از رقبا می توانید انجام دهید، و هدف تبدیل شدن به بهترین منبع مستقل در طاقچه خود فکر کنید. اگر افراد در جستجوی قلاده سگ به وبسایت شما می آیند، روی محتوا درباره تنگ ماهی تمرکز نکنید.

وقتی که وبسایت خود را ارائه می کنید درباره موتورهای جستجو فکر کنید مثلاً برخی ویژگی های طراحی که سئو را تحت تأثیر قرار می دهند. شما کدهای پاکی می خواهید که بسرعت باگیری می شوند و تصاویر بهینه شده ای که عالی بنظر می رسند. اما هر چیز جالبی را که بدون توجه به اندازه صفحه نمایش، و استفاده آسان از آن برای همیشه به نمایش نگذارید.

در حالی که شما در حال تولید محتوا و طراحی هستید بدون ملاحظات سئو، شما با وبسایتی رها خواهید شد که ممکن است هرگز به رتبه بندی بالایی که اساساً برای آوردم ترافیک به آن نیاز دارید دست پیدا نکند. سئو یک تلاش پیچیده است که یک شبه نمی توان بر آن مسلط شد، اما با ابزارها، دانش، و تخصیص درست می تواند در فاز بازاریابی پروزه شما شگفت انگیز عمل کند.


نظرات 0 مورد

برای ثبت نظر نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید. عضویت / ورود