عکس اولین
راهنمای تخصصی وب سایت های مسافرتی و گردشگری

طراحی وبسایت های سفر. راهنمایی های تخصصی برای اینکه وبسایتی ساده و زیبا طراحی کنید.

اکنون دوره ای است که اکثر طراحان وب برای طراحی های مینیمالیستی سخت تلاش می کنند. اما تنها صنعتی که هنوز از برنامه ها و وبسایت های به هم ریخته رنج می برد، صنعت سفر است. بجای تمرکز بیشتر روی مینیمالیسم که معمولاً اندکی به زیبایی شناسی مربوط می شود، مادامی که طراحی برای کل صنعت سفر باید ساده سازی شود روی اهداف تمرکز کنید.

اگرچه این درست است که طراحی های ساده برای وبسایت های سفر با توجه به حجم زیاد محتوایی که لازم است نمایش داده شود، یک وظیفه چالش برانگیز است. برای مثال، اگر به وبسایت یک هتل سر بزنید، خواهید دید یک رابط کاربری رزرو وجود دارد که شامل گام های متعدد روی صفحات متعدد است. کاربران نه تنها لازم است اطلاعات تعداد مهمان ها و تاریخ ها را ارائه نمایند، بلکه ممکن است حتی نیاز به مقایسه نرخ ها هم داشته باشند.


سفر بطور کامل یک موضوع شخصی است بنابراین انتخاب یک فرد از "بهترین" هتل نسبی است. از این رو، هتل ها باید بتوانند از نظر احساسی با مسافران ارتباط برقرار کنند. نیازمندی های صاحبان سایت های سفر هم شامل داستان سرایی است هم تصاویر تا بتوانند هتل ها، غذاها، فعالیت ها، و هر چیز دیگری درباره یک مقصد خاص را نشان دهند.

نکاتی در مورد ایجاد بهترین وب سایت های مسافرتی

  • وبسایت باید درون بلوک هایی از محتوا انعطاف پذیر باشد.

امروزه، سبک جدیدی از محتوا نویسی در وبلاگ های مسافرتی وجود دارد که شامل بلوک های محتواست. آن ها تکنیک انعطاف پذیر و مؤثری برای نمایش انواع مختلف اطلاعات روی صفحه نمایش هستند. به عنوان مثال، بلوک های محتوا ممکن است شامل تصاویر، متن، ترکیبی از هر دو، انیمیشن های کوتاه با اثرات انتقالی باشند و آن ها حتی می توانند بعنوان یک شبکه بندی اولیه یا یک سبک اختلاط رنگ ها ارائه شوند. هر انتخاب یک تجربه متفاوت را به کاربران ارائه می کند و شما تصمیم می گیرید که انتخاب کنید براساس نوع محتوایی که منتشر کرده اید پیش بروید.

  • رنگ ها و فونت ها باید رد طراحی مقهور یا تک رنگ شوند.

رنگ ها و فونت ها عناصر اساسی طراحی هستند که بطور قابل توجهی بر ارزش یک رابط کاربری تأثیر می گذارند. با انتخاب یک طرح تک رنگ یا با استفاده از رنگ ها و فونت های خاموش و مطیع، شما ظاهراً می توانید رابط کاربری به هم یخته را ملایم کنید. صفحه نمایش تلویزیون های شهری و صفحه نمایش رزرو پرواز معمولاً در بسیاری از وبسایت ها شلوغ ترین هستند و از این رو باید آسان تر حرکت کنند. وقتی که از رنگ های تأثیرگذار استفاده می کنید، محتوا آسانتر خوانده می شود و شما می توانید برخی "تماس برای اقدام" ها را برجسته نمایید.


تاریخ: آذر ۲۱ ادامه مطلب
namiaweb
طراحی یک وبسایت که واقعاً برای شما کار می کند

طراحی یک وبسایت که واقعاً برای شما کار می کند

قرار دادن یک وبسایت آنلاین بسادگی فوت و فن بیشتری را انجام نمی دهد. برای گرفتن ترافیک، شما باید مخاطبان خود را پیش از اینکه شروع به ساخت سایت نمایید در نظر بگیرید. – برای اطمینان از اینکه شما وبسایتی را می سازید که کاربر پسند است، اطلاعاتی که آن ها می خواهند و نیاز دارند فراهم می آورد، و منافع بصری آن ها را نگه می دارد. سپس، باید آن را با امیدواری به بازار عرضه کنید تا سایت را در معرض دید قرار دهید. اینها کارهای زیادی است، اما وقتی که به درستی انجام شود، می تواند یک تجربه بسیار با ارزش باشد.

  • هر چه را که می خواهند به آن ها بدهید

مردم در طاقچه شما به دنبال چه چیزهایی هستند؟ چه وبسایت های دیگری در رقابت با شما وجود دارند؟ درباره اینکه چه کاری را متفاوت از رقبا می توانید انجام دهید، و هدف تبدیل شدن به بهترین منبع مستقل در طاقچه خود فکر کنید. اگر افراد در جستجوی قلاده سگ به وبسایت شما می آیند، روی محتوا درباره تنگ ماهی تمرکز نکنید.

وقتی که وبسایت خود را ارائه می کنید درباره موتورهای جستجو فکر کنید مثلاً برخی ویژگی های طراحی که سئو را تحت تأثیر قرار می دهند. شما کدهای پاکی می خواهید که بسرعت باگیری می شوند و تصاویر بهینه شده ای که عالی بنظر می رسند. اما هر چیز جالبی را که بدون توجه به اندازه صفحه نمایش، و استفاده آسان از آن برای همیشه به نمایش نگذارید.

در حالی که شما در حال تولید محتوا و طراحی هستید بدون ملاحظات سئو، شما با وبسایتی رها خواهید شد که ممکن است هرگز به رتبه بندی بالایی که اساساً برای آوردم ترافیک به آن نیاز دارید دست پیدا نکند. سئو یک تلاش پیچیده است که یک شبه نمی توان بر آن مسلط شد، اما با ابزارها، دانش، و تخصیص درست می تواند در فاز بازاریابی پروزه شما شگفت انگیز عمل کند.


تاریخ: آذر ۲۱ ادامه مطلب
تغییرات وب سایت
قبل از طراحی مجدد وبسایت چیزهایی هست که باید بدانید - بخش اول

وبسایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد –
چه هیجان انگیز! این یک فرصت برای تفکر خلاق به منظور اولویت بندی و رؤیاپردازی بزرگ است. تصور کنید لوگو یا نام دوباره طراحی شده شما چقدر خوب می تواند در وبسایت جدیدتان دیده خواهد شد. لحظات بسیار سرگرم کننده ای با تیم طراحی خواهید داشت. دنیای طراحی صدف شماست؛ فقط نکات بالقوه را تصور کنید.

به تفکر خلاق خود آزادی عمل بدهید، اما با برنامه، برنامه و برنامه

حتی اگر تفکر خلاق شما قصد دارد با تمام تغییرات عجیبی که تصور می کنید بصورت جنجالی اجرا شود، این نکته مهم است که بدانید نیازمند برنامه ریزی و ساختاردهی فرآیند طراحی مجدد هستید. بهتر است سرعت را کم کنید، تفکر خلاق را برای مدت کوتاهی مهار و کنترل کنید، و یک برنامه دقیق و جامع از اهداف و چگونگی دستیابی به آن ها تنظیم کنید. فرآیند طراحی مجدد چیزی نیست که شما بتوانید بصورت ناگهانی آن را انجام دهید، بهرحال، نیازمند ساعت های طولانی مشاوره، برنامه ریزی و مرحله بندی است.

بهینه سازی نرخ تغییرات را افزایش دهید

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که طراحی مجدد کامل یک سایت چیز پیش پا افتاده و متداولی نیست. نیاز است که در مبنای منظمی اتفاق بیفتد. دنیای دیجیتال به شدت رقابتی است، و اگر سایت شما اخیراً با روندها و گرایشات جدید برزو رسانی نشده است، شانس از دست دادن مشتریانی که به سختی بدست آورده اید را دارید. هدف شما طراحی مجدد وبسایت به روشی است که نه تنها مشتریان موجود را حفظ کنید، بلکه پتانسیل تبدیل بازدیدکنندگان به بازگشت مشتریان را افزایش دهید.


تاریخ: آذر ۲۱ ادامه مطلب
طراحی سایت
فراتر از طراحی وبسایت : شش مهارت فوق العاده ای که همه طراحان وب باید یاد بگیرند

بعنوان یک طراح وب، شما در حال حاضر می دانید که چگونه فضا و طرح بندی را به حداکثر برسانید. پالت های رنگ را درک می کنید و با آخرین روندخای طراحی به روز می مانید.

اما چگونه می توانید یک گام بیشتر بروید؟

چگونه می توانید خودتان را به مشتی از مهارت های فوق العاده مجهز کنید و حتی کارتان را ماندگار و بیشتر نمایید؟ چگونه میتوانید یک قدم فراتر از انتظارات مشتریان بگذارید، رتبه خود را بالا ببرید، و خدمات خود را گسترش دهید؟

طراحی وب با رشته های بیشماری هم پوشانی دارد، از بازاریابی گرفته تا توسعه بهینه سازی موتور جستجو. انها را به مهمات خود اضافه کنید و بسیار با ارزش تر شوید.

دنیای طراحی وب بسیار سریع حرکت می کند، به یادگیری ترفندهای جدید می پردازد، و در بالای این بازی باقی می ماند. در اینجا شش مورد از با ارزش ترین رشته ها آمده است :

  • دانش میزبانی وب خود را ارتقاء دهید.

مهم نیست چه طرحی را ایجاد می کنید، میزبان وب نقش بزرگی در عملکرد وبسایت بازی می کند. اگر می خواهید یک وبسایت سریع، امن و به روز ایجاد کنید، یک یا دو مورد به میزبانی وب می پردازد.

همه میزبان های وب یکسان ایجاد نمی شوند، و چیزی که برای یک وبسایت درست است لزوماً برای دیگری مناسب نیست. با یادگیری بیشتر درباره گزینه های میزبانی خود، می توانید مناسب ترین میزبان را برای مشتریان خود توصیه یا اجرا کنید.

با درک تفاوت بین میزبانی وردپرس مدیریت شده با میزبانی مشترک ساده، برای مثال، شما و مشتریانتان می توانید به مقدار زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

شما می توانید یک نگهدارنده را برای ادمین و مدیریت میزبان وب جاری بگمارید. بیشتر مردم نمی خواهند عذاب مدیریت بخش پایانی را به عهده بگیرند، پس آن را به عنوان یک خدمت فوق العاده پیشنهاد می دهند. این یک راه آسان برای کسب درآمد در محدوده زمانی معین است.

با خواندن بررسی های میزبانی و انجام آزمایش های رایگان مختلف برای آشنایی با گزینه های میزبانی شروع کنید. A2 Hosting review جای خوبی برای شروع است.


تاریخ: آذر ۲۱ ادامه مطلب