بررسی روند طراحی وب سایت املاک و مستغلات

بررسی روند طراحی وب سایت املاک و مستغلات

بررسی روند طراحی وب سایت املاک و مستغلات در سال 2016

آخرین باری که وبسایت واقعی املاک خود را دوباره طراحی کردید چه زمانی بود؟ سال ها پیش؟ بسیارخب، اکنون زمان آن است که دوباره انجامش دهید! چه حدسی می زنید، یک همبستگی بین ظاهر وبسایت شما و محبوبیت آن وجود دارد. و شما نباید از آن چشم پوشی کنید.

بر کسی پوشیده نیست ک طراحی وب کره ای از تغییرات سریع است. گرایشات جدید وب هر ساله ظاهر می شوند. برخی از آن ها از بین رفته و برخی دیگر ماندگارند. شما مجبور نیستید همه چیزهای تازه را در طراحی وبسایت تان بکار بگیرید. با این حال، گرایشاتی وجود دارند که نه برای همه چیز ولی محبوب شده اند. بنابراین، امروز من قصد دارم رازی را آشکار کنم.

برای درک آنچه من فراهم آورده ام، بیایید نگاهی به چند مثال واقعی از وبسایت های املاک و مستغلات بیندازیم.

 

طراحی سایت بنگاه

 

 

Zillow نامزد اول در لیست ماست. این یک پورتال املاک با طراحی پر مایه برای فروش و اجاره است. تمیز و حرفه ای بدون هیچگونه جزئیات اضافی بنظر می رسد. یک فضای برجسته با پنل جستجو که به شما اجازه می دهد از طریق آدرس، شهر یا کدپستی جستجو کنید. بنرهای رنگی و شبه دکمه ها توجه بازدیدکنندگان را جلب می کنند. علاوه بر این، فضای بزرگ شامل یک تصویر واضح، مربوط به کسب و کار املاک و مستغلات است.

 

طراحی سایت کرمانشاه

 

اسکات کارپ یک نمونه از یک وب سایت کارگزاری املاک و مستغلات خصوصی است. این سایت در عین طراحی شیک، کاملاً مینیمالیستی است. منو شفاف بالا دارای منوهای کشویی برای راحتی مشتریان است. همچنین دارای یک هدر تمام عرض با پنل جستجو است.

چیدمان مبتنی بر شبکه بندی بنرهای محصولات همراه با فهرست های املاک برجسته را دارد. اسکرول طولانی حتی معاملات بیشتر و پیشنهادات نزدیکتر به پایین صفحه اصلی ارائه می نماید.

 

 

Force Realty یک آژانس مشاوره املاک است که شبیه یک طراحی موفق نیست. حتی اگر هدف اولیه ترکیب آخرین گرایشات باشد، ایده کاملاً درست از کار در نیامده است. بنظر می رسد پنل جستجو در جای درستی قرار ندارد. زیرا تصاویر پس زمینه را می پوشاند و خوب دیده نمی شود. اشاراتی در برخی خانه ها در پس زمینه تار وجود دارد اما هیچ پیام مستقیمی در صفحه اصلی نیست. همچنین رنگ ها با هم سازگار نیستند.

بعنوان یک جنبه مثبت، صفحه اصلی سطرهایی از بنرهای متحرک محصولات دارد. این بنرها کارت های محصول هستند که اطلاعات ساخت یافته خوبی درباره املاک دارند.

 

طراحی سایت املاک در کرمانشاه

 

بطور خلاصه وبسایت های نمونه بالا شامل موارد زیر هستند :

  • طراحی های مبتنی بر تصویر

به این معنی که یک وبسایت از تصاویر تمام صفحه و هدرهای بزرگ استفاده می کند. این اثر جاذبه بصری و مینیمالیستی را ترکیب می کند.

  • منوهای کشویی

یک منو معمولی چندین ناحیه کشویی دارد که عناصر وبسایت های مشابه را با هم گروه بندی می کنند. این به ذخیره فضا در صفه و جستجوی سریعتر محتوا کمک می کند.

  • شبه دکمه ها

این دکمه ها به معنای جلب توجه به عناصر وب سایتی خاص هستند. معمولاً بزرگتر از بقیه هستند و در مناطق قابل مشاهده قرار دارند. اغلب، شبه دکمه ها نقش تماس برای اقدام را ایفا می کنند.

  • طراحی مسطح

طراحی مسطح از عناصر سبک مینیمال مانند فن چاپ ساده، رنگ های مسطح و غیره استفاده می کند. و بر رویکرد عملی طراحی وبسایت تمرکز دارد. بنابراین این امکان وجود دارد که عنار اضافی و تزئینات دیده شوند. همه چیز تمیز و ساده است.

  • آگهی های محصول متحرک

انیمیشن به بخش جدایی ناپذیر طراحی وب تبدیل شده است. این باعث می شود وبسایت ها برای بینندگان تعاملی تر و جذاب تر باشد. همچنین توجه ها را به عناصر مشخصی مانند آگهی ها، دکمه ها، تصاویر جلب می کند.

 

گرایشات بالا در حال حاضر در طراحی وب تحت تسلط قرار گرفته اند. اگر عاقلانه بکار برده شوند، می توانند باعث جذابیت یک وبسایت شده و مشتری های بیشتری را به سمت آن بکشانند. اما اگر شما بخواهید خودتان مسئول طراحی وبسایت خود باشید، چه؟ تصور کنید روشی برای تغییر نگاه یک منبع آنلاین وجود دارد و برای کمک به یک برنامه نویس نیست. حالا چه، باز هم چیز خاصی نیست؟

این همان چیزی است که موتورهای وبسایتی مانند وردپرس هستند. اما، در حال حاضر در اینجا بیشتر مردم وردپرس را بعنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود استفاده کرده اند یا استفاده می کنند. چه چیز دیگری درباره وردپرس خوب است؟ بسیاری از طرح های وردپرس املاک وجود دارند که بعنوان مبنایی برای طراحی شما استفاده می شوند. بیایید نگاه دقیقتری به برخی طرح های وردپرس برای املاک بیندازیم تا بفهمیم آن ها چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.

 

طراحی سایت املاک

 

این طرح وردپرس املاک و مستغلات با قالب عجیب بسیار جذاب بنظر می رسد. شما به شفافیت و وضوح نگاه می کنید. به لطف اثر اختلاف منظر پیمایش، این طرح سه بعدی بنظر می رسد. پس زمینه پیش فرض برای آژانس املاک شهری مناسب است. اما، مسلماً شما می توانید آن را به چیز بهتری که می خواهید تغییر دهید. آیکون های مسطح، LSO در برابر پس زمینه و جلب توجه ایستادگی می کنند.

آگهی هاس محصولات با پشتیبانی دکمه های شبه زرد می توانند به شما کمک کند تا معاملات خود را ارائه کنید. گذشته از این، یک دموی زنده تعاملی وجود دارد که شما می توانید خودتان را بررسی کرده و بیازمایید.

 

طراحی سایت در کرمانشاه

 

الویرا در اینجا معشوقه تاریکی نیست. یک طرح وردپرس کودکانه سبک و حرفه ای برای آژانس های املاک است. توسعه یافته برای چارچوب های طرح وردپرس CASA، طراحی مینیمالیستی و گرافیک های درجه یک دارد. همچنین ویژگی های آرامی دارد که برای کسب و کار شما در دست است. به عنوان مثال، فیلترهای پیشرفته اموال، جزئیات لیست های سفارشی، سبد تصاویر و غیره.

استفاده از طرح های وردپرس برای وبسایت های املاک چندین مزیت جدی دارد. اولین و مهمترین آن این است که آن ها بروز رسانی های منظم دارند. این به معنی بسیار زیاد برای افرادی است که در طراحی وب متخصص نیستند. این امر برای نصب بروز رسانی های خودکار قابل استفاده است.

خبر خوب این است که طراحان وب جلوتر از زمان فکر می کنند. بنابراین مطمئن شوید که، آخرین روندها و چارچوب ها را در بسته دانلودی دریافت خواهید کرد. بطور خلاصه، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای مناسب است که حتی یک کودک می تواند از آن استفاده نماید. پس چرا آن را امتحان نمی کنید؟

 

ارسال نظر